رفع موهای زائد با لیزر IPL

لیزر IPL |رفع مو های زائد با لیزر IPL

این مطلب را بخوانید و با دستگاه لیزر IPL آشنا شوید. این دستگاه علاوه بر لیزر موهای زائد قابلیت جوان سازی پوست را نیز دارد.

دستگاه Exiliteدستگاه Exilite

دستگاه (Exilite(IPL ساخت کمپانی BTL انگلستان

دارای تاییدیه اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران

  • جهت درمان مو های زائد صورت و بدن
  • جوانسازی پوست
  • درمان ضایعات عروقی
  • درمان جوش های فعال (ACTIVE ACNE)
  • بهبود لک و جای جوش ضایعات (Pigmention)

 

 درمان سریع، بدون درد، آسان  را برای رفع موهای زائد به دنبال دارد و به طور موفقیت آمیزی برای صورت و تمام بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

مکانیسم Exilite:

به طور کلی مکانیسم اثر اگزیلایت  بر بمباران و نابودساختن رنگدانه یا ملانین موجود در ریشه مو استوار است؛ در پی تابش نور هدایت شده لیزر به ریشه مو، رنگدانه مو گرم شده و نهایتا به علت  افزایش شدید دما دچار از هم گسیختگی سلول های ریشه می شود. ولی در این سیستم به علت استفاده از سرد کننده ترموالکتریک که مانع از گرم شدن سطح پوست شده و تنظیم کننده دقیق انرژی وسیع و یکنواخت بیمار هیچگونه گرما، درد و سوختگی را احساس نکرده و بهترین و سریعترین نتیجه را احساس خواهد کرد.

IPL چیست؟IPL چیست؟

دستگاه  Exilite بر اساس سیستم آی پی ال Intense pulse light  یعنی سیستم های نور شدید پالسی استوار است، در اصل  فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی و non coherent ایجادمی کنند و در درمان ضایعات پوستی به ویژه از بین بردن موهای زائد بسیار موثر اند

دستگاههای  Exilite روش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد وجوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت وهم چنین آثار سطحی جوش های صورت (آکنه ) میباشد.دستگاه Exilite  لیزر نیست اما کارایی و عملکرد مشابه دارد. ارزانتر هستند و سریعتر عمل می کنند.ضمنا این دستگاه در درمان موهای زاید کرکی شکل از سایر دستگاه ها بهتر عمل می کند.

دستگاه    لیزر IPL  با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت ، پاها ، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی خطر استفاده می شود.

پالسهای نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آنها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می شوند.

دستگاه حذف موی Exilite  سریع وکاملا بدون درد است.

این دستگاه دارای عوارض جانبی کمی است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می شوند.
کاندیدهای مناسب جهت استفاده از  لیزر IPL افراد دارای پوست روشن و موی تیره می باشند، زیرا Exilite  پیگمان درون فولیکول مو را مورد هدف قرار میدهد. تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موهای زائد به صورت کامل توسط این روش را دارند، اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهند بود.

رفع موهای زائد توسط محبوب ترین دستگاه الکساندرایت آمریکایی (کندلا)

قوی ترین دستگاه لیزر الکساندرایت رفع موهای زائد 

نکات قبل و بعد از انجام لیزر

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید