heart

مجموعه کلینیک های چند تخصصی اکسیر مرکزی

کلینیک زیبایی اکسیر

ما در کنار شما هستیم

heart

درباره ما

فقدان مراکز درمانی در حوزه قلب و دیابت ، زیبایی، لیزر، لاغری، تناسب اندام و جوان سازی با استاندارد و کیفیت درخور هموطنان عزیز و محترم، ما را بر آن داشت تا مجموعه کلینیک های چند تخصصی قلب و عروق، داخلی و دیابت ، زیبایی و لاغری ، روانشاسی و داروخانه اکسیر مرکزی را در محیطی مدرن، تخصصی و اطمینان بخش با طراحی به روز با گردآوری و بهره گیری از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا، مطابق با استاندارهای جهانی و دارای تاییدیه FDA امریکا، CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران، تاسیس نماییم.

گروه پزشکان متخصص و فوق تخصص مجرب و متعهد در بخش های مختلف همچنین کارشناسان مختلف حوزه پزشکی و کادر اداری این مرکز مفتخر است ضمن احترام به انتخاب شما عزیزان، خدماتی متمایز و استاندارد در زمینه های یادشده با بهترین کیفیت و بالاترین رضایت بخشی ارائه نماید. مراجعین عزیز پس از دریافت مشاوره های مورد نیاز پزشکی به سوی مناسب ترین روش درمانی هدایت می شوند. پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسیر مرکزی با استفاده از روشهای نوین پزشکی، با بگار گیری از تجهیزات پیشرفته پزشکی، با کیفیت و سرویس دهی یکسان و حداقل هزینه های درمانی تحت نظارت و مدیریت مستمر ارائه میگردد.

با سپری شدن شش سال از شروع به کار موفق این مجموعه و بدلیل استقبال از کیفیت خدمات ارائه شده این مرکز از سوی مراجعین عزیز، مصمم به تاسیس داروخانه و کلینک مشاوره، شدیم. در حال حاضر تمامی بخش های فوق الذکر در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

امید است با گردآوری مجموعه چند تخصصی، در رسیدن شما عزیزان به ایده آل هایتان نقش موثر و قابل توجهی داشته باشیم.

بهترین کلینیک فوق تخصصی قلب در تهران
کلینیک زیبایی

تشخیص درمان سریع و جلب رضایت بیماران

90%

مجهز به جدیدترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی

80%

سهولت در وقت دهی تلفنی و حضوری

95%

همکاری و بهره گیری از تجارب برترین پزشکان متخصص

87%
heart

رسیدگی در کمترین زمان ممکن

بهترین کلینیک با بیش از 15 سال تجربه

30+تعداد کارشناسان و متخصصین
9+سال تجربه
14kپرونده پزشکی موفق

پزشکان با تجربه در هر تخصصی

دکتر یحیی قبادی
دکتر امیر مصدق
دکتر علی صادقی محصلی
index

مجوز کلینیک

_
مجوز کلینیک قلب و دیابت اکسیر
مجوز کلینیک قلب اکسیر

پزشکان متخصص در هر زمینه ای