قوانین و مقررات سایت

مقررات و قوانین سایت 

این سایت بمنظور رعایت اصل مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و به طور خاص رعايت حقوق بیماران و به منظور شفاف سازی كيفيت خدمات ارائه شده اقدام به تنظیم توافقنامه و قوانین همکاری نموده است. در توافقنامه زیر، فرآیند نحوه رزرو نوبت و ارائه خدمات تحت این قوانین انجام می‌شود.
ورود کاربر به کلینیک اکسیر به معنای بیمار بودن وی یا پیش شرط ثبت نام نمی باشد و همه آحاد جامعه قادر به استفاده از این سامانه می باشند؛ اصولا هدف کلینیک اکسیر ایجاد آرامش ،انضباط و کاهش استرس بیماران محترم در دستیابی به ارائه دهندگان خدمات تسهیلگری از طریق ارائه امکانات هوشمند سلامت مبتنی بر فناوری اطلاعات می باشد.
کلینیک اکسیر مختار است عضویت کاربرانی را که قوانین را رعایت ننمایند، بدون اطلاع و اخطار تعلیق نموده و یا حذف نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تمامی اطلاعات دریافتی از کاربر اعم از اطلاعات شخصی از قبیل شماره همراه ؛ ایمیل ؛ نام و نام خانوادگی ؛ همگی در سیستم کلینیک اکسیرمحفوظ است و کلینیک میتواند از این اطلاعات جهت اطلاع رسانی هایی از قبیل تخفیفات و شرایط ویژه استفاده کند.

نوبت دهی

هنگام دریافت نوبت از پزشک یا مرکز درمانی به قوانین آن مرکز توجه کنید.
نوبت های رزرو شده در کلینیک بصورت تقریبی می باشند کاربر تقبل می نماید در تاریخ و بازه زمانی تعیین شده و 10 دقیقه قبل از زمان تعیین شده در محل مطب حضور داشته باشد
واگذاری نوبت به شخص دیگر، امکان‌پذیر نیست.
در صورت تاخیر در نوبت یا تغییر زمان نوبت داده شده ؛ حتما با بیمار تماس گرفته خواهد شد و اطلاع رسانی می شود.
در صورت بروز هر گونه مشکلی در ثبت نوبت با پشتیبانی کلینیک اکسیر تماس بگیرید و مورد را پیگیری نمایید.

قوانین پرداخت

هیچ تراکنش آنلاینی در وب سایت صورت نمی گیرد ؛ نحوه پرداخت هزینه ها بصورت حضوری خواهد بود ؛ هزینه خدمات بسته به نوع خدمت درخواستی بیمار یا مراجعه کننده مشخص خواهد شد .

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک اکسیر میباشد و هرگونه کپی برداری و یا مشابه سازی از نام این سایت پیگرد قانونی دارد.