دستگاه Protege

دستگاه Protege ساخت کمپانی BTL کشور انگلستان و دارای تاییدیه FDA از امریکا است.

پروتیج به وسیله تابش امواج رادیویی در پوست ناحیه مورد نظر، حرارت ایجاد کرده و منجر به ساخت الاستین و تحریک کلاژن‌سازی در پوست می‌شود که مزایای متعددی نسبت به سایر سیستم‌های مشابه دارد.

پروتیج را می توان در قسمت هایی از صورت شامل دور چشم، غبغب، فک و گردن مورد استفاده قرار داد. با استفاده از دستگاه پروتیج می‌توان غبغب و افتادگی پوست زیر گلو را بدون نیاز به عمل جراحی برطرف نمود.

 

مکانیسم دستگاه RF:

نفوذ امواج RF در قسمت‌هایی از بدن که با افزایش و کاهش وزن دچار افتادگی و شلی شده‌اند، باعث ایجاد قوام و سفتی پوست می‌شود و نیز در نواحی که دارای توده چربی می‌باشیم (مثل غبغب) باعث لیز چربی و در نتیجه کوچیک شدن و فرم دهی می‌شود.

 

عملکرد دستگاه protege:

  • لیفت و جوان سازی و کاهش خطوط صورت و گردن و دکلته
  • فرم‌دهی به صورت
  • اصلاح غبغب

تعداد جلسات درمانی: 6 جلسه و با فواصل هفته‌ای یکبار انجام می‌گیرد.

این سیستم از سال 2014 به عنوان قوی‌ترین دستگاه لیفت غیر تهاجمی صورت در دنیا مشخص شده است.

لیفتینگ به روش RF

لیفتینگ به روش (Radiofrequency)RF:

اساس کار این دستگاه بر تولید حرارت در لایه‌های میانی و زیرین پوست توسط امواج رادیوفرکانسی است.

  • هر چه سن بالاتر می‌رود بدن کلاژن کمتر و با کیفیت پایین‌تری تولید می‌کند که باعث کم شدن استحکام و انعطاف‌پذیری پوست می‌شود. سرعت این فرآیند بستگی به ژنتیک هر فرد دارد.

لازم به ذکر است که لیزر توان انجام چنین کاری را ندارد زیرا لیزر نمی‌تواند بدون آسیب زدن به لایه‌ی بیرونی یعنی به “اپیدرم” در لایه‌ی “درم” که عمیق‌تر است تأثیر کند. اما امواج رادیوفرکانسی RF برخلاف لیزر قادر است بدون اثرگذاری سوء بر لایه‌ی بیرونی بر لایه‌ی عمقی اثر نماید.

اثر فوری RF با ایجاد فیبرهای کلاژن و جمع شدن پوست قابل مشاهده است و اثر ترمیمی سلول‌های کلاژن پس از 2 ماه کاملاً پدیدار شده و تا 6 ماه تکمیل می‌شود.

انواع مختلف جدید RF  شامل تک قطبی (uni & monnopollar ) و چند قطبی (bi&tripollar) و نیز الکترودهایی با سوزن‌های متعدد (fractional RF ) می‌باشد.

عملکرد دستگاه Protege

نتایج استفاده از لیفتینگ به روش RF:

  • سفت‌تر شدن پوست
  • شفاف شدن پوست
  • برطرف کردن اسکار(اثر) زخم و بریدگی
  • برطرف کردن اسکار( اثر) آکنه
  • بهبود و درمان منافذ باز پوست
  • جوان‌سازی وکلاژن­‌سازی پوست

دستگاه پروتیج برای رفع سلولیت هم دارای کاربرد می‌باشد. از معایب این روش، مضر بودن استفاده از آن برای خانم‌های باردار و شیرده و افرادی که در بدن خود قطعاتی مانند پلاتین یا ضربان‌ساز  قلب دارند است.

طول مدت درمان در هر جلسه حدود 15 دقیقه است.

معمولاً طی چند جلسه و طبق تشخیص متخصصِ مربوطه انجام می‌شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید