پرسوتراپی چیست؟

پرسوتراپی | درمان تکمیلی لاغری با دستگاه پرسوتراپی

معجزه دستگاه پرسوتراپی  چیست؟

دستگاهی است که با مکانیزم هوای فشرده کار می کند .

 با تحریک بر روی نقاط خاص بدن (طب سوزنی)گردش لنف و خون را بهبود می بخشد و همواره باعث می شود که غدد لنف و دریچه سیاهرگی یا به اصطلاح دریچه های لانه کبوتری با عملکرد و سرعت بالا سموم و چربی های بدن را دفع کنند.

اعجاز دستگاه:

1) ایجاد حس فوق العاده لذت بخش در طول زمان استفاده از دستگاه

2) سم زدایی و مفید بودن برای سلامت بدن 

3) کاهش 50 درصدی مدت زمان درمان (کاهش سایز و وزن)

پرسوتراپی و لاغری

پرسوتراپی در لاغری موثر است!

لاغری سریع شاید یکی از خواسته های هر کسی باشد و از آن جا که بانوان توجه بیشتری به زیبایی اندام خود می دهند لاغری سریع جزو خواسته هایشان می باشد. در این بین روش های زیادی به افراد معرفی می شود که ممکن است باعث سردرگمی بشود لذا ما در ادامه قصد داریم به بررسی این روش بپردازیم.

پرسوتراپی در واقع با نام طب فشاری نیز شناخته می شود.

این روش یک تکنیک درناژ لنفاور مکانیزه می باشد.

مهم ترین مزیت های این روش می توان به مقابله با تجمع آب در بافت ها اشاره کرد. از مهم ترین هدف های پرسوتراپی (به علت فشرده کردن بافت) کمک به بهبود گردش خون، سم‌زدایی بدن و تخلیه مایعات میان بافتی است. حال در این جا این سوال به وجود می آید که فشرده کردن چگونه می تواند در لاغری موثر باشد. پرسوتراپی برای لاغری، سلول های چربی موضعی و مقاوم به ورزش و رژیم را تحریک می کند و به این ترتیب این سلول ها شکسته و از سیستم لنف خارج می شود. در واقع پرسوتراپی با جابه‌جایی مولکول‌های چربی از بافت سلولیتی، آنها را به سمت لنف‌ ها هدایت و به ‌وسیله غدد لنفاوی از بدن خارج می‌کند.

مزیت های پرسوتراپی

به طور کلی از پرسوتراپی در مواردی نظیر کاهش سایز در قسمت های متفاوت نظیر ران، ساق، پا، بازوها، پهلوها و شکم استفاده می شود.پرسوتراپی برای رهایی از درد عضلانی و یا کاهش استرس و ریلکسیشن نیز توصیه می شود در واقع با بهره گیری از طب فشاری می توان آرامش روانی و جسمی را به بدن هدیه داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید