تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی

داروخانه اکسیر با همکاری سرکار خانم دکتر هنگامه سلیمانی

با هدف ارائه خدمات و تامین نیازهای دارویی، آرایشی و بهداشتی، ارتوپدی و مکمل های دارویی و غذایی

فعالیت خود را در مجموعه کلینک های اکسیر آغاز نموده است.

گرد آوری کادری مجرب و انتخاب برندهای معتبر و  ”تهیه دارو های خاص و کمیاب مورد تایید سازمان غذا و دارو ”

سعی در امر خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان گرامی از اهداف اصلی مدیران داروخانه است.

چرا که شعار اول این مجموعه مشتری مداری می باشد.

مشاوره خرید تجهیزات پزشکی

جهت انجام مشاوه های دارویی می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۱ شب با شماره های داروخانه اکسیر  (دکتر هنگامه سلیمانی) تماس بگیرید.

دماسنج

اگر شما هم در جمع خانواده‌تان كودكی داشته باشید حتما نیاز به تب‌سنج را احساس كرده‌ و تا امروز یكی از این دماسنج‌های كوچك برای بررسی میزان حرارت بدن كودك‌تان تهیه كرده‌اید. اگر چه این روزها دماسنج‌های دیجیتالی با اقبال زیادی از سوی خانواده‌ها روبه‌رو شده‌اند اما هنوز هم گروه زیادی از مردم تمایل به استفاده از دماسنج‌های جیوه‌ای دارند و بر این باورند كه دماسنج‌های جیوه‌ای در مقایسه با دماسنج‌های دیجیتال دقت بهتری دارند.

دستگاه تست قندخون

دستگاه تست قندخون

تهیه دستگاه تست قند خون بیش از همه برای افراد مبتلا به دیابت  واجب است.

دستگاهی كه به كمك آن می‌توانند در طول روز میزان قندخون خود را اندازه‌گیری كنند.احتمال بروز هرگونه خطری را به حداقل برسانند. از این رو اهمیت خرید یك دستگاه تست قند خون دقیق برای این گروه از بیماران اهمیت دارد. به همین دلیل است كه توصیه‌های زیادی در این باره شده كه سراغ دستگاه‌های ارزان‌قیمت با دقت كم نروید و پیش از خرید دستگاه علاوه بر تحقیق درباره آن از پزشك خود در این زمینه مشورت بگیرید.

انواع زانوبند و شكم‌بند

همه ما به اقتضای سن و آسیب‌های احتمالی، دست‌كم یك‌ بار تجربه استفاده از زانوبند شكم‌بند را داریم.

كافی است سری به  بازار كالاها و تجهیزات پزشكی بزنید تا ببینید این گروه از تجهیزات از جمله كالاهایی است كه به راحتی و سادگی در تك‌تك مغازه‌ها و فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات پزشكی یافت می‌شود. این نوع از كالاها نیز توسط كارخانه‌های مختلف و با قیمت‌های مختلفی تولید می‌شوند كه قیمت محصولات اروپایی و آمریكایی آن از محصولات آسیایی‌ بسیار گران‌تر است.

دستگاه سنجش فشارخون خانگی

همه ما وقتی پا به سن می‌گذاریم توجه بیشتری به حفظ سلامت‌مان داریم.

به همین دلیل دست به دامن انواع و اقسام دستگاه‌ها و تجهیزات پزشكی خانگی می‌شویم و از آنها برای چكاپ ابتدایی خودمان بهره می‌بریم. دستگاه سنجش فشار خون نیز یكی از همین كالاهای پزشكی است كه وجود آن نه تنها در خانه افراد مبتلا به فشار خون ضروری است بلكه وجودش در هر خانه‌ای می‌تواند دلگرمی بزرگی برای اعضای خانواده به ویژه سالمندان هر خانواده‌ای باشد. خوشبختانه در بازار تجهیزات پزشكی دستگاه‌های سنجش فشار خون متنوعی وجود دارد كه می‌تواند نیاز افراد مختلف را برآورده كند اما بعضی از این دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌هایی هستند كه حرف اول را در میان دستگاه‌های فشار خون می‌زنند. فروشندگان می‌گویند تعدادی از این دستگاه‌ها اگر چه قیمت‌های بالایی دارند اما متناسب با قیمتی كه دارند طول عمر و دقت بالاتری نیز دارند.

جوراب واریس

جوراب واریس

اگر خودتان تا به حال بیماری واریس را تجربه نكرده باشید.

حتما در میان اعضای فامیل یا دوست و آشنا افرادی را دیده‌اید كه به مشکل واریس، همان رگ‌های سیاهرنگ و مارپیچ با ظاهری زشت، مبتلا شده‌اند. این گروه علاوه بر مصرف دارو و انجام تكنیك‌های ورزشی كه دردهای بیمار را تسكین و پیشروی بیماری را كنترل می‌كند، از جوراب‌هایی استفاده می‌كنند كه با نام جوراب واریس معروف‌اند. این جوراب‌ها علاوه بر كاهش درد می‌تواند روند پیشروی بیماری را كنترل كند. وقتی برای تهیه این جوراب به بازار كالاهای پزشكی واقع در خیابان جمهوری تهران سر می‌زنی با مارك‌ها و برندهای مختلفی از جوراب واریس در سایزها و اندازه‌های متنوع روبه‌رو می‌شوی و نمی‌ دانی از میان این همه محصول مشابه باید سراغ كدام یك از این جوراب‌های واریس بروید. چون هر فروشنده‌ای محصولی تازه را معرفی می‌كند و بر این باور است كه محصول او بهترین محصول موجود در بازار است.

شاید بهتر باشد در این زمینه از پزشك معالج خود راهنمایی بخواهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید