راهنمای جامع تزریق ژل صورت

راهنمای جامع تزریق ژل صورت

امروزه می توان بسیاری از نشانه های قابل توجه پیری را تا حد زیادی کاهش داد. همانطور که بافت پوست نازک تر می شود خطوط و چین و چروک نیز در اطراف بینی و دهان و گونه ها مشاهده می شود. تزریق ژل صورت می تواند با حجم دادن به چین و چروک های خطوط آن را پر کرده و موجب بهبود ظاهر صورت شود. همچنین به ایجاد ظاهر جوان تر نیز کمک زیادی می کند.

تزریق ژل صورت چیست؟

فیلر ها یا پرکننده های پوستی موادی مشابه ژل هستند که در زیر پوست تزریق می شوند تا حجم از دست رفته پوست صورت و خطوط و چین و چروک به وجود آمده را از بین ببرند. بیش از 1 میلیون نفر از مردان و زنان هر ساله این درمان محبوب جوان سازی صورت را انتخاب می کنند که می تواند راه های مقرون به صرفه ای برای جوان تر شدن بدون جراحی باشد.

همچنین بخوانید: تزریق ژل و تزریق بوتاکس

چطور می توان ظاهر پوست را بهبود بخشید؟چطور می توان ظاهر پوست را بهبود بخشید؟

در حالی که فیلر ها به طور معمول به عنوان تزریق ژل صورت شناخته می شوند، می توانند تا حد زیادی از بروز چین و چروک نیز جلوگیری کنند و در این مورد عالی هستند! در اینجا چند مورد رایج تزریق ژل صورت آمده است:

خطوط در اطراف بینی و دهان (خط لبخند)

افزایش و بازگرداندن حجم به گونه ها

خطوط اطراف لب

افزایش حجم لب ها

پر کردن چین و چروک ها

بهبود و ایجاد تقارن اعضای صورت

انتخاب یک پزشک یا کلینیک مناسب برای تزریق ژل صورت

قبل از انتخاب کلینیک و یا پزشک برای تزریق ژل، مطمئن شوید که دارای پس زمینه اثبات شده در کارهای مربوط به زیبایی و همچنین تجربه قابل توجهی در انجام تزریق ژل صورت است. عکس قبل و بعد بیمارانی که در آن مرکز بهبود یافته اند را ببینید.

ویدئوی زیر نمونه ای از انجام تزریق ژل در کلینیک اکسیر مرکزی می باشد.

کدام نوع ژل برای افراد مختلف مناسب است؟

با توجه به فراوانی انواع ژل ها در بازار، بدون راهنماییی جراح زیبایی با تجربه می توان دشوار دانست که کدام گزینه برای شما بهتر است. هر محصول به طور منحصر برای یک بافت، تراکم و عمق تزریق فرموله شده است به این معنی که برخی از پرکننده ها برای مناطق خاصی بهتر کار می کنند. پزشک شما تعیین می کند که کدام محصول برای شما بهترین است.
آنچه در تزریق ژل صورت انتظار میرود

آنچه در تزریق ژل صورت انتظار می رود

تزریق ژل صورت روش غیر جراحی است و به طور معمول در طی مشورت با دکتر انجام می شود درمان اولیه شما با یک مشاوره آغاز خواهد شد، در طی آن شما با جراح زیبایی خود ملاقات خواهید کرد تا نگرانی ها و اهداف خود را مورد بحث قرار دهید.

درست قبل از درمان واقعی، منطقه مورد نظر تمیز خواهد شد، و به شما ممکن است یک بی حسی موضعی برای خنثی کردن منطقه قبل از تزریق داده شود. بسیاری از محصولات پرکننده حاوی لیدوكائین، یک بی حسی ملایم است كه هدف آن كمك به كاهش ناراحتی در طول و پس از درمان شما می باشد. پزشک یک مقدار دقیق ژل را به طور استراتژیک در زیر پوست تزریق می کند.

بسته به محصول و مناطق تحت درمان، شما باید بتوانید نتایج را بلافاصله پس از تزریق ژل مشاهده کنید. برخی از بیماران کبودی و تورم ملایم دارند، اما این موقت هستند و باید در طول روزهای پس از درمان کاهش یابد. شما بعد از درمان میتوانید به فعالیتهای عادی خود بازگردید، اما جراح زیبایی شما ممکن است از شما بخواهد یک روز را از ورزش یا فعالیتهای شدید اجتناب کنید.

نتایج تزریق ژل صورت تا چه اندازه ماندگاری دارد؟

مدت زمان تأثیر ژل ها به محصول، محل درمان و بیمار بستگی دارد. به طور کلی، هرچه محصول چگال تر باشد و عمیق تر تزریق شود، بیشتر طول می کشد، اگر چه این یک قانون کلی نیست. برای حفظ نتایج جراح زیبایی احتمالا تکرار درمان را توصیه خواهد کرد..

فیلر های اسید هیالورونیک به موقتترین گزینه هستند و بنابراین اغلب برای بیمارانی که اولین بار تزریق ژل انجام می دهند مناسب است که معمولا 6 تا 18 ماه طول می کشد. تزریق به لب ها کمی سریعتر از بین می رود، بعضی از پرکننده های  اسید هیالورونیک ، برای مدت طولانی فرموله می شوند، اما معمولا به مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند.

تزریق چربی به طور نامحدود ادامه می یابد؛ با این حال، برخی از چربی ها ممکن است بسته به بیمار از بین بروند. در ابتدا، جراح زیبایی شما ممکن است تزریق چربی را زیاد

انجام ندهد تا ظاهر شما طبیعی تر به نطر برسد.

برای اینکه با متخصصان پوست در ارتباط باشید و سوالات خود را در زمینه ی تزریق ژل بپرسید می توانید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید

اگر این مطلب برای شما مفید بود و تمایل دارید آن را برای دوستان خود ارسال کنید، می توانید لینک این صفحه را کپی کرده و برای دوستان خود ارسال کنید

تا آن ها نیز مانند شما از این مطلب استفاده کنند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید