بهترین روش لیزر موهای زائد صورت

مزایای لیزر مو های صورت با دستگاه الکساندرایت

خانم‌ها بطور طبیعی و ذاتی به دنبال کسب زیبایی بیشتر هستند و به همین دلیل از روش‌های لیزر موهای صورت با دستگاه الکساندرایت استفاده می‌کنند تا بتوانند از دید دیگران بسیار زیبا و جذاب باشند با توجه به اینکه صورت مهم‌ترین نقش را در زیبایی دارد در صورتی که مشکلی مانند خال یا موهای زائد روی آن وجود داشته باشند لازم است تا برای زیباسازی پوست صورت به کلینیک‌های مجهز مراجعه نموده تا با راهنمایی آن ها بتوانند بهترین روش برای لیزر موهای صورت را شناسایی و از آن استفاده نمایند.

از جمله روش‌هایی که برای زیباسازی و لیزر موهای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت می‌باشد که در ادامه به بررسی روش و مزایای استفاده از آن برای پوست صورت می‌پردازیم.

لیزر موهای زائد صورت

بررسی انواع مو های زائد روی صورت و پوست

مو معمولا در سنین مختلف و در بسیاری از نقاط بدن رشد می‌کنند اما زمانی این موها می‌توانند به دغدغه‌ی افراد تبدیل شوند که دارای قطر بزرگی بوده و بر روی صورت خانم‌ها رشد کنند.

 

موهای زائد معمولاٌ به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  1. موهایی که بر روی بدن نوزاد وجود دارند و پس از تولد از بین می‌روند.
  2. موهایی که دارای اندازه ی و قطر بسیار کمی هستند و معمولاً بر روی تمامی قسمت‌های بدن رشد می‌کنند که البته حذف آن‌ها نیز به راحتی امکان‌پذیر است.
  3. دسته‌ی سوم که مهم‌ترین دسته‌‎ی موهای زائد نیز هستند را می‌توان موهای مردانه‌ای دانست که روی صورت، زیر بغل و یا کنار آلت تناسلی رشد می‌‍کنند رشد این موها در مردان امری طبیعی است و مشکلی برای آن‌ها به وجود نمی‌آورد اما زمانی که این موهای ضخیم و سیاه روی چانه و یا بالای لب زنان رشد می‌کنند می‌توانند باعث نارضایتی آن‌ها از زیبایی صورتشان را به دنبال داشته باشد. بعد از این اتفاق خانم‌ها به دنبال روش‌های مختلف می‌گردند تا با استفاده از آن برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شوند. البته ممکن است به دلیل استفاده از روش‌های خودسرانه  نامناسب، رشد موها بیشتر شده یا سلامت پوست تهدید شود.

روش مناسب رفع موهای زائد

دلایل رشد مو های زائد روی صورت زنان

پس از بررسی نوع مو های زائد، این سوال در ذهن اکثر خانم‌ها به وجود می‌آید که به راستی دلیل اصلی رشد موهای زائد روی صورت آن‌ها چه چیزی می‌تواند باشد؟

پاسخ این سوال را باید در عبارتی به نام هیرسوتیسم جستجو کرد. بر طبق این شرایط، موهای زائد پشت لب و زیر چانه در خانم‌ها به دلیل افزایش هورمون‌های مردانه ضخیم شده و به رنگ سیاه در می‌‍آیند. شرایط هیرسوتیسم هیچ خطر و یا ضرری برای پوست ندارد اما می‌تواند باعث کاهش زیبایی صورت خانم‌ها شود. به همین دلیل است که همواره آن‌ها به دنبال روشی مناسب می‌گردند تا بتوانند از شر این موها خلاص شوند. از دیگر دلایل رشد موهای زائد مردانه در صورت زنان می‌توان به تومورهای تخمدان، غدد فوق کلیه، افزایش حساسیت گیرنده‌های مو و … اشاره کرد.

 

لیزر مو های صورت

به محض اینکه چند تار موی زائد روی صورت خانم‌ها دیده می‌شود. نگرانی نیز در نگاه آن‌ها موج می زند و به دنبال روشی هستند. تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن برای از بین بردن این موهای زائد اقدام نمایند. روش‌های مختلف خانگی یا طبیعی نمی‌تواند به طور کامل از بین برنده‌ی این موهای زائد مرادنه روی صورت زنان باشد به همین دلیل است که باید از روش لیزر موهای صورت استفاده نمود اگر به دنبال لیزر موهای زائد صورت هستید ابتدا باید اطلاعات کافی در مورد این موهای زائد و نحوه‌ی رشد آن‌ها به دست بیاورید تا بتوانید با روش‌ها مناسبی و دستگاه لیزر با کیفیتی که وجود دارند برای برداشتن آن‌ها اقدام نمایید.

 

بهترین روش برای لیزر مو

همانطور که گفته شد روش‌های مختلف مانند تیغ‌زدن به صورت مقطعی می‌تواند از بین برنده‌ی موهای زائد روی صورت زنان باشند و نمی‌تواند اثر ماندگارتری داشته باشند. به همین دلیل لیزر موهای صورت می‌تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد. اما برای لیزر موهای صورت روش‌ها و دستگاه‌های لیزر مختلفی وجود دارند که کیفیت و کارایی آن‌ها با هم متفاوت می‌باشد. با توجه به اینکه زیبایی خانم‌ها همواره یکی از مسائل مهم آن‌ها و همچنین تمام اعضای خانواده‌ها می‌باشد و هزینه‌های کلانی نیز ممکن است در این زمینه صرف شود، افراد سودجو از طریق رسانه‌های مختلف و فضای مجازی سعی می‌کنند تا روش‌های نامناسبی را به خانم‌ها پیشنهاد دهند و از این راه به درآمدهای کلانی برسند.

در بسیاری از موارد نیز به دلیل اینکه خانم‌ها به دنبال روشی برای لیزر موهای صورت هستند. که در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسند. از این افراد تبعیت کرده و با اقدامات خودسرانه باعث آسیب جدی به سلامت پوست صورت خود می‌شوند با توجه به مزایای بیشماری که لیزر موهای صورت با دستگاه لیزر الکساندرایت دارد و توانایی این دستگاه برای برداشتن هر نوع موی ضخیم مردانه روی صورت زنان، می‌توان این روش را به عنوان بهترین روش برای حذف موهای زائد که در پشت لب یا زیر چانه رشد می‌کنند معرفی نمود.

مزایا و روش لیزر موهای صورت با دستگاه الکساندرایت

دستگاه الکساندرایت که برای لیزر موهای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه‌ها تولید شده‌ی جهان با تکنولوژی روز دنیا می‌باشد. علاوه بر لیزر موهای صورت از دستگاه الکساندرایت می‌توان برای درمان لک‌های پیری، درمان ماه گرفتگی و پاک کردن تتو استفاده نمود. تفاوت دستگاه‌های لیزر مختلف برای لیزر موهای صورت را می‌توان در طول موج و رنگ پرتو نوری که تولید می‌کنند، دانست.

 

مهم‌ترین ویژگی های دستگاه الکساندرایت

از مهم‌ترین ویژگی های دستگاه الکساندرایت می‌توان به قابلیت تنظیم طول موج دستگاه برای از بین بردن هر نوع مو می‌باشد. طول موج پرتو نوری در دستگاه‌های لیزر موهای صورت، فاکتوری است که مشخص می‌کند لیزر تا چه عمقی در پوست نفوذ کند. این دستگاه دارای طول موج 755 نانومتری است که می‌تواند با توجه به استفاده از سیستم خنک‌کننده، هر گونه سوزش برای لیزر موهای زائد روی پوست را به حداقل برساند.

لیزر الکساندرایت موهای صورت

با توجه به اینکه دستگاه‌های الکساندرایت آمریکایی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، نتایج موثرتری نیز بر روی پوست دارند. یکی از مهم‌ترین مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر موهای صورت، این است که می‌تواند همه‌ی موهای زائد را با ضخامت‌های مختلف روی صورت زنان برداشت علاوه بر این دستگاه  الکساندرایت می تواند موهای نازک و لطیف را به بهترین شکل ممکن روی صورت زنان بردارد که در این زمینه بهترین نتایج را به نسبت سایر دستگاه‌های لیزر صورت روی پوست صورت دارد.

البته تعداد جلسات درمانی با این دستگاه‌ها که تمامی استانداردهای جهانی را نیز دارند. بسیار کمتر از دیگر دستگاه می‌باشد و نتایج پایدارتری نیز در لیزر موهای صورت به دنبال دارد. به طور طبیعی برای لیزر موهای صورت با دستگاه الکساندرایت 4 تا 8 جلسه در نظر گرفته می‌شود. که استمرار در ادامه دادن طول درمان می‌تواند نتایج مناسب‌تری را به دنبال داشته باشد.

 

جهت آشنایی با دستگاه لیزر الکساندراینت کندلا مقاله زیر را بخوانید

آشنایی با لیزر الکساندرایت کندلا

 

یک توصیه‌ی بسیار مهم

با توجه به اینکه پوست انسان از حساسیت‌های بسیار زیادی برخوردار است. و البته صورت همانطور که در بالا نیز اشاره شد، مهم‌ترین عضو در زیبایی بدن است. برای لیزر موهای صورت لازم است تا حتما با متخصصین پوست در این زمینه مشورت نمایید بنابراین عدم مشورت با افراد متخصص و همچنین استفاده از روش‌های خودسرانه یا روش‌هایی نامناسبی که در فضای مجازی با تبلیغات زیاد و صرفاً برای کسب درآمد بیشتر ارائه می‌شوند. می‌تواند اثرات جبران ناپذیری بر روی پوست خانم‌ها بگذارد.

البته روش کار با دستگاه لیزر الکساندرایت نیز کاملاً تخصصی است و باید توسط پزشکان متخصص پوست و مو انجام بگیرد. بنابراین هر فرد بدون داشتن تخصص و مهارت لازم نمی‌تواند آن را برای لیزر موهای صورت استفاده نماید. استفاده از این دستگاه باید حتما در کلینیک‌های مجهز صورت بگیرد. تا فرد بتواند بهترین نتایج را در مدت زمان کوتاه‌تری برای لیزر موهای صورت بگیرد. و از شر این موهای زائد راحت شود.

جهت اطلاع از تعرفه‌های لیزر الکساندرایت کندلا کلیک کنید

تعرفه‌های لیزر 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید